Kontakt

O nas, czyli po co to wszytko

Na przestrzeni kilkunastu lat podróżowania zarysowują się w głowie różne “etapy rozwoju” tej pasji oraz formy planowania wyjazdu. Począwszy od wycieczek zorganizowanych (autokarem do Grecji? Brzmi jak koszmar? A jednak – to nie sen! 😅), przez kupno pięknie ilustrowanych przewodników podróżniczych wypełnionych po brzegi najpopularniejszymi i zatłoczonymi atrakcjami turystycznymi, po porządny research internetowy i bazowanie na doświadczeniach innych zafascynowanych światem “podróżników” – takich jak my.

I tutaj pojawiamy się my – “całe na biało” 😎😎, z naszym doświadczeniem i pasją, chcąc dzielić się praktycznymi informacjami i wskazówkami, które “kolekcjonujemy” od tylu lat.

Ktoś zapyta: “Ale kolejny blog podróżniczy? Tylko po co?” W końcu na Ziemi nie pozostał chyba ani skrawek lądu, którego by ktoś już nie opisał, polecił, albo przynajmniej nie pokazał na zdjęciach. I to jest 100% prawdy.
Jednak naszym zdaniem w tym wszystkim nadal pozostaje niezagospodarowana nisza. I mimo, że planowanie każdej podróży zaczynamy od researchu w sieci, nie zawsze udaje nam się znaleźć to czego szukamy.

Dlatego na naszym blogu chcemy pokazać, że “podróż marzeń” można przeżyć nie tylko nocując w luksusowym hotelu, spędzając poza krajem większą część roku czy docierając do najbardziej egzotycznych destynacji. Tutaj znajdziecie wskazówki praktyczne, ceny, plany wycieczek i godne polecenia “atrakcje”. To miejsce ma być również zbiorem cennych porad dla wszystkich tych, którzy tak jak my uwielbiają podziwiać świat z perspektywy #airview, lubią czuć dreszczyk emocji, gdy aplikacja ostrzega o “high velocity” czy po prostu – mają fun z zabawy dronem 🚀 ENJOY!

Travellikeagirl.pl w mediach

Polskie Radio Czwórka: https://soundcloud.com/user-583203614/travellikeagirlpl-w-czworce/s-kbZl7jl5ORf?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

Kontakt

Chcesz podzielić się z nami swoja opinią, albo zadać nam pytanie? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: contact@travellikeagirl.pl

Do you want to share your opinion or ask a question? Please, don’t hesitate to contact us: contact@travellikeagirl.pl

Back to top