Współpraca

Poznajmy się!

Cześć!

Z tej strony Paulina i Ewa!

Cieszymy się, że tu jesteś. Zanim odpowiemy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić, poświęć chwilę i dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło…

Travel like a girl

Podróże na własną rękę, często z samym plecakiem i tanimi liniami lotniczymi? Za to z planem zwiedzania wypełnionym po brzegi i każdą chwilą wypełnioną do cna? Tutaj pojawiamy się my – “całe na biało” 😎😎, z naszym doświadczeniem i pasją, chcąc dzielić się praktycznymi informacjami i wskazówkami, które “kolekcjonujemy” od tylu lat.

Ktoś zapyta: “Ale kolejny blog podróżniczy? Tylko po co?” W końcu na Ziemi nie pozostał chyba ani jeden skrawek lądu, którego by ktoś już nie opisał, polecił, albo przynajmniej nie pokazał na zdjęciach. I to jest 100% prawdy.

Jednak naszym zdaniem w tym wszystkim nadal pozostaje niezagospodarowana nisza. I mimo, że planowanie każdej podróży zaczynamy od researchu w sieci, nie zawsze udaje nam się znaleźć to czego szukamy.

Dlatego na naszym blogu chcemy pokazać, że “podróż marzeń” można przeżyć nie tylko nocując w luksusowym hotelu, spędzając poza krajem większą część roku czy docierając do najbardziej egzotycznych destynacji. Travellikeagirl.pl to przede wszystkim wskazówki praktyczne, ceny, plany wycieczek i godne polecenia “atrakcje”. To miejsce ma być również zbiorem cennych porad dla wszystkich tych, którzy tak jak my uwielbiają podziwiać świat z perspektywy #airview, lubią czuć dreszczyk emocji, gdy aplikacja ostrzega o “high velocity” czy po prostu – mają fun z zabawy dronem 🚀 ENJOY!

Nasz dotychczasowe realizacje

Publikacje

Oprawa fotograficzna w książce autorstwa Izabeli Nowek “Albania. W szponach czarnego orła” opublikowanej przez Wydawnictwo Poznańskiegie

[Sprawdź]

Prasa

Artykuł “Jak zrobić dobre zdjęcie z podróży” w Magazynie Podróż wydawanym przez Małopolskie Dworce Autobusowe

[Pobierz]

Radio

Godzinna audycja poświęcona naszym podróżom do Włoch na antenie krakowskiego Radia Pryzmat.

[Posłuchaj fragmentu]

Wypowiedź na temat doświadczeń z podróży po Portugalii dla Polskiego Radia Czwórka.

[Posłuchaj]

Portale internetowe

Współpraca z portalem Loter.pl, który ułatwia wyszukiwanie tanich lotów w zakresie redystrybucji treści.

[Sprawdź]

Co możemy dla Ciebie zrobić

Sprzedaż zdjęć

Większość z nas jest wzrokowcami. Ciekawa prezentacja danego miejsca zwiększa szansę na to, by ktoś zechciał je odwiedzić.

Poza zdjęciami z podroży wykonujemy również sesje konkretnych obiektów.

Testy i recenzje

Chętnie polecamy produkt i dzielimy się perełkami, ale tylko pod warunkiem, że same je przetestowałyśmy i się sprawdziły, były warte swojej ceny i robią efekt wow!

Miejsca z klimatem

To nasz autorski cykl wpisów na blogu, w którym dzielimy się z naszymi czytelnikami miejscami, jakie skradły nasze serce i do których chętnie byśmy wróciły.

Back to top